O FIRMIE

Na rynku opakowań jesteśmy obecni od 1994 r. Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektury falistej. Produkujemy opakowania tekturowe, opakowania z wysokojakościowym nadrukiem fleksograficznym w pełnym zakresie barw CMYK, opakowania kaszerowane, przekładki tekturowe, jak również wyposażenie opakowań, takie jak wkładki, kratownice, wypełniacze, czy obwoluty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na względzie oczekiwania klienta, jak również własne wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu opakowań. Staramy się równoważyć ekonomiczną stronę danego rozwiązania z przygotowaniem produktu funkcjonalnego i estetycznego.


Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych klientów. Na każdym etapie nasi wykwalifikowani pracownicy służą radą oraz wsparciem, nie tracąc jednocześnie z oczu wizji klienta. Dbamy również o to, aby współpraca z nami ma być nie tylko zaopatrywaniem się w wysokiej jakości opakowania, ale również o to, aby nasi partnerzy czerpali z kontaktu z nami realne korzyści. Poświadczeniem wysokiej jakości produktu oraz profesjonalnego podejścia do kontrahentów jest portfolio przeszło 300 stałych klientów.


Dzięki wieloletnim inwestycjom w nowoczesny park działamy niezależnie, bez podwykonawców, w oparciu o własne moce przerobowe, przez co oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów.


Dysponujemy własną flotą samochodów ciężarowych, co pozwala nam sprawnie organizować transport.


Działamy zgodnie z przepisami i regulacjami, czego poświadczeniem jest posiadanie certyfikatu ISO 9001:2008.


Posiadamy doświadczenie w produkowaniu opakowań dla wiodących sieci handlowych takich jak IKEA, Jeronimo Martins czy Lidl.